2 200 000 €
220 €/m²
Property 20989 photo 1
Property 20989 photo 2
Property 20989 photo 3
Property 20989 photo 4
Property 20989 photo 5
Property 20989 photo 6
Property 20989 photo 7
Property 20989 photo 8
Property 20989 photo 9
Property 20989 photo 10
Property 20989 photo 11
Property 20989 photo 12
Property 20989 photo 13

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 1970
  • Jaar van renovatie: 1997
  • Aantal kamers: 5
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 70 km

Diensten

  • Haard

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10000 m². в Аттике. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Locatie