Te koop - Grond 10000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Nieuwe Propontis Agios Mamas
220 000 € 160 000 €
16 €/m²
Property 20946 photo 1
Property 20946 photo 2
Property 20946 photo 3
Property 20946 photo 4
Property 20946 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 850 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 44 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

Verkoop
190 000 € 1061 €/m²
  • Objectcode 45031
  • Gebied 179 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38369
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
300 000 € 57 €/m²
  • Objectcode 47056
  • Gebied 5250 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
220 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 5565
  • Gebied 6500 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
190 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 14627
  • Gebied 3171 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 45206
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 5900 m
Verkoop
320 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 9801
  • Gebied 10800 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
220 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 48741
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
300 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 37888
  • Gebied 7125 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
200 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 40574
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 950 m

Abonneer u op de nieuwsbrief