400 000 €
47 €/m²
Property 20455 photo 1
Property 20455 photo 2
Property 20455 photo 3
Property 20455 photo 4
Property 20455 photo 5
Property 20455 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8500 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 1600 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
566 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 32415
  • Gebied 22000 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 36756
  • Gebied 12000 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
430 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 56286
  • Gebied 8131 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
530 000 € 380 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 52598
  • Gebied 4200 m²
  • Kamers 3
Verkoop
540 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 54569
  • Gebied 18977 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Objectcode 38697
  • Gebied 390 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
450 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 38248
  • Gebied 100000 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
485 000 € 410 000 € 88 €/m²
  • Objectcode 33319
  • Gebied 4616 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
342 000 € 249 €/m²
  • Objectcode 52320
  • Gebied 1372 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
500 000 € 580 €/m²
  • Objectcode 50105
  • Gebied 862 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief