Op aanvraag
Property 20331 photo 1
Property 20331 photo 2
Property 20331 photo 3
Property 20331 photo 4
Property 20331 photo 5
Property 20331 photo 6
Property 20331 photo 7
Property 20331 photo 8
Property 20331 photo 9
Property 20331 photo 10
Property 20331 photo 11
Property 20331 photo 12

Details

  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 46 km

Diensten

  • Golden Visa

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 200000 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 178433 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos.

The land can be used under the following development:

  • hotel complex 32,126 sq.m
  • commercial pomescheniya- 39,652 sq.m
  • industrial premises - 178,433 sq.m
  • hospitals and clinics - 118,955 sq.m
  • charities - 59,677 sq.m
  • storage space - 39,652 sq.m
  • offices, shops - 39,652 sq.m

Verkoop
150 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 64036
  • Gebied 4290 m²
  • Afstand tot de zee 352 m
Verkoop
130 000 € 255 €/m²
  • Objectcode 65724
  • Gebied 508 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
74 800 € 63 €/m²
  • Objectcode 64677
  • Gebied 1170 m²
  • Afstand tot de zee 5800 m
Verkoop
320 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 63110
  • Gebied 4653 m²
  • Afstand tot de zee 670 m
Verkoop
150 000 € 180 €/m²
  • Objectcode 65310
  • Gebied 830 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
640 000 € 89 €/m²
  • Objectcode 63552
  • Gebied 7142 m²
  • Afstand tot de zee 3700 m
Verkoop
220 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 65418
  • Gebied 4098 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
853 000 € 813 €/m²
  • Objectcode 64552
  • Gebied 1048 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
143 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 65150
  • Gebied 6300 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m

Abonneer u op de nieuwsbrief