Te koop - Grond 1086 m² on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala Thassos Kallirachi
105 000 € 85 000 €
78 €/m²
Property 20313 photo 1
Property 20313 photo 2
Property 20313 photo 3
Property 20313 photo 4
Property 20313 photo 5
Property 20313 photo 6
Property 20313 photo 7
Property 20313 photo 8
Property 20313 photo 9

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,6
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 50 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1086 m². на острове Тасос. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

Locatie