500 000 €
15 €/m²
Property 19868 photo 1
Property 19868 photo 2
Property 19868 photo 3
Property 19868 photo 4
Property 19868 photo 5
Property 19868 photo 6
Property 19868 photo 7
Property 19868 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 6 km
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 32500 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 750 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30124
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 15 m
Verkoop
612 000 € 306 €/m²
  • Objectcode 38961
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
480 000 € 1263 €/m²
  • Objectcode 50582
  • Gebied 380 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
680 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 58882
  • Gebied 143484 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 63073
  • Gebied 16658 m²
  • Afstand tot de zee 40 m
Verkoop
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 52039
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 7800 m
Verkoop
550 000 € 407 €/m²
  • Objectcode 33356
  • Gebied 1350 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
450 000 € 111 €/m²
  • Objectcode 62153
  • Gebied 4021 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
600 000 € 253 €/m²
  • Objectcode 44494
  • Gebied 2363 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 40472
  • Gebied 6250 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief