390 000 €
26 €/m²
Property 19640 photo 1
Property 19640 photo 2
Property 19640 photo 3
Property 19640 photo 4
Property 19640 photo 5
Property 19640 photo 6
Property 19640 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 1700 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1,5 km
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 15000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 420 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
500 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 50669
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
480 000 € 1263 €/m²
  • Objectcode 50582
  • Gebied 380 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
570 000 € 28 €/m²
  • Objectcode 51153
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
320 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 35606
  • Gebied 12728 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
320 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 59200
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
350 000 € 221 €/m²
  • Objectcode 64295
  • Gebied 1580 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
360 000 € 2000 €/m²
  • Objectcode 48644
  • Gebied 180 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 50802
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 49171
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
440 000 € 427 000 € 1094 €/m²
  • Objectcode 38697
  • Gebied 390 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief