Te koop - Grond 10181 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra
320 000 €
31 €/m²
Property 19205 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot luchthaven: 62 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10181 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

Verkoop
290 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 2494
  • Gebied 6750 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
380 000 € 84 €/m²
  • Objectcode 59728
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Verkoop
400 000 € 215 €/m²
  • Objectcode 44593
  • Gebied 1858 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
300 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 45203
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
320 000 € 29 €/m²
  • Objectcode 39965
  • Gebied 11000 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
350 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 65109
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
336 000 € 11 €/m²
  • Objectcode 2574
  • Gebied 29643 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
430 000 € 172 €/m²
  • Objectcode 19703
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
340 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 44637
  • Gebied 4218 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
420 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 63076
  • Gebied 15250 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief