Op aanvraag
Property 19148 photo 1
Property 19148 photo 2
Property 19148 photo 3
Property 19148 photo 4
Property 19148 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 1300 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 500 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

Verkoop
120 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 65362
  • Gebied 1270 m²
  • Afstand tot de zee 3600 m
Wij raden aan Verkoop
235 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 65945
  • Gebied 4460 m²
  • Afstand tot de zee 850 m
Verkoop
215 000 € 268 €/m²
  • Objectcode 65280
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
600 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 65816
  • Gebied 14000 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
853 000 € 725 €/m²
  • Objectcode 63066
  • Gebied 1175 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
350 000 € 221 €/m²
  • Objectcode 64295
  • Gebied 1580 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
44 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 65912
  • Gebied 1255 m²
  • Afstand tot de zee 2100 m
Verkoop
320 000 € 1584 €/m²
  • Objectcode 64279
  • Gebied 202 m²
  • Afstand tot de zee 186 m
Verkoop
449 000 € 271 €/m²
  • Objectcode 65403
  • Gebied 1654 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
853 000 € 860 €/m²
  • Objectcode 64550
  • Gebied 991 m²
  • Afstand tot de zee 300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief