1 000 000 €
125 €/m²
Property 19117 photo 1
Property 19117 photo 2
Property 19117 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 150 m
  • Afstand tot luchthaven: 29 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8000 m². в Аттике. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 277 m².

Locatie