1 300 000 €
3052 €/m²
Property 19115 photo 1
Property 19115 photo 2
Property 19115 photo 3
Property 19115 photo 4
Property 19115 photo 5
Property 19115 photo 6
Property 19115 photo 7
Property 19115 photo 8
Property 19115 photo 9
Property 19115 photo 10
Property 19115 photo 11
Property 19115 photo 12
Property 19115 photo 13

Details

  • Bouwjaar: 2002
  • Verwarmingstype: diesel
  • Afstand tot de zee: 8000 m
  • Afstand tot luchthaven: 2 km

Beschrijving

Te koop здание gebied 426 m² in Athene. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Locatie