250 000 €
33 €/m²
Property 19112 photo 1
Property 19112 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 8000 m
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 7500 m². в Аттике.

Verkoop
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Objectcode 42964
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 8700 m
Verkoop
265 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 56755
  • Gebied 3660 m²
  • Afstand tot de zee 90 m
Verkoop
240 000 € 188 €/m²
  • Objectcode 31349
  • Gebied 1273 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
250 000 € 208 €/m²
  • Objectcode 11565
  • Gebied 1200 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
318 000 € 963 €/m²
  • Objectcode 14028
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
267 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 14960
  • Gebied 6458 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
290 000 € 35 €/m²
  • Objectcode 50144
  • Gebied 8076 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
260 000 € 304 €/m²
  • Objectcode 6094
  • Gebied 855 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
360 000 € 373 €/m²
  • Objectcode 47502
  • Gebied 965 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
270 000 € 198 €/m²
  • Objectcode 38995
  • Gebied 1359 m²
  • Afstand tot de zee 7100 m

Abonneer u op de nieuwsbrief