Te koop - Grond 4012 m² on the island of Thassos

Griekenland Macedonië Prefectuur Kavala Thassos Hulst
160 000 €
39 €/m²
Property 19080 photo 1
Property 19080 photo 2
Property 19080 photo 3
Property 19080 photo 4
Property 19080 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 5 m
  • Afstand tot luchthaven: 260 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4012 m². на острове Тасос. Het perceel is niet bestemd voor de bouw van woonruimte. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee.

A unique opportunity to acquire a seaside plot of land with a total area of 4,012 sq.m., offering unobstructed views and direct access to the sea. It is located just 700 meters from the port of Ormos Prinos, ensuring easy access and convenience.

The land is flat and already divided into two separate parts, making it ideal for placing two caravans, in accordance with current urban planning regulations that allow one caravan per plot.

An excellent choice for nature lovers or investors seeking immediate use in a peaceful, seaside environment.

Verkoop
170 000 € 68 €/m²
  • Objectcode 5264
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 1800 m
Verkoop
200 000 €
  • Objectcode 3410
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
150 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 55947
  • Gebied 4848 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
150 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 3805
  • Gebied 9200 m²
  • Afstand tot de zee 380 m
Verkoop
160 000 € 347 €/m²
  • Objectcode 6454
  • Gebied 461 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
200 000 € 487 €/m²
  • Objectcode 59543
  • Gebied 410 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
130 000 € 114 €/m²
  • Objectcode 5267
  • Gebied 1137 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
195 000 € 197 €/m²
  • Objectcode 63662
  • Gebied 985 m²
  • Afstand tot de zee 30 m
Verkoop
150 000 € 205 €/m²
  • Objectcode 62922
  • Gebied 731 m²
  • Afstand tot de zee 90 m
Verkoop
218 000 € 650 €/m²
  • Objectcode 58350
  • Gebied 335 m²
  • Afstand tot de zee 180 m

Abonneer u op de nieuwsbrief