300 000 €
1364 €/m²
Property 19051 photo 1

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 2005
  • Aantal kamers: 6
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 4
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 17000 m
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Diensten

  • Parkeren
  • Lift
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop herenhuis van 220 m² in Attica. Het herenhuis is verdeeld over 4 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage.

Locatie