880 000 €
1760 €/m²
Property 18950 photo 1
Property 18950 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 200 m
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 500 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 420 m².

Locatie