Op aanvraag
Property 18263 photo 1
Property 18263 photo 2
Property 18263 photo 3
Property 18263 photo 4
Property 18263 photo 5
Property 18263 photo 6
Property 18263 photo 7
Property 18263 photo 8
Property 18263 photo 9
Property 18263 photo 10
Property 18263 photo 11
Property 18263 photo 12

Details

  • Aantal kamers: 3
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 200 m
  • Afstand tot luchthaven: 45 km

Diensten

  • Wifi
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te huur herenhuis van 90 m² in Attica. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
420 000 € 1909 €/m²
  • Objectcode 30107
  • Gebied 220 m²
  • Kamers 5
Verkoop
250 000 € 1923 €/m²
  • Objectcode 24460
  • Gebied 130 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
260 000 € 1733 €/m²
  • Objectcode 22937
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 5
Verkoop
367 500 € 1775 €/m²
  • Objectcode 4437
  • Gebied 207 m²
  • Kamers 5
Verkoop
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Objectcode 4335
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
750 000 € 1875 €/m²
  • Objectcode 14152
  • Gebied 400 m²
  • Kamers 11
Verkoop
580 000 € 2416 €/m²
  • Objectcode 36223
  • Gebied 240 m²
  • Kamers 6
Verkoop
430 000 € 2529 €/m²
  • Objectcode 57344
  • Gebied 170 m²
  • Kamers 5
Verkoop
355 000 € 340 000 € 3655 €/m²
  • Objectcode 57564
  • Gebied 93 m²
  • Kamers 4
Verkoop
550 000 € 4583 €/m²
  • Objectcode 6403
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief