Op aanvraag
Property 18146 photo 1
Property 18146 photo 2
Property 18146 photo 3
Property 18146 photo 4
Property 18146 photo 5
Property 18146 photo 6
Property 18146 photo 7
Property 18146 photo 8
Property 18146 photo 9
Property 18146 photo 10
Property 18146 photo 11
Property 18146 photo 12

Details

  • Aantal kamers: 3
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 200 m
  • Afstand tot luchthaven: 45 km

Diensten

  • Voorraadkast

Beschrijving

Te huur herenhuis van 90 m² in Attica. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
930 000 € 3780 €/m²
  • Objectcode 54698
  • Gebied 246 m²
  • Kamers 5
Huur
Op aanvraag
  • Objectcode 18263
  • Gebied 90 m²
  • Kamers 3
Verkoop
340 000 € 3090 €/m²
  • Objectcode 37651
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 3
Verkoop
310 000 € 1240 €/m²
  • Objectcode 36451
  • Gebied 250 m²
  • Kamers 5
Verkoop
195 000 € 984 €/m²
  • Objectcode 13053
  • Gebied 198 m²
  • Kamers 5
Verkoop
270 000 € 235 000 € 1382 €/m²
  • Objectcode 4336
  • Gebied 170 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
260 000 € 1733 €/m²
  • Objectcode 22937
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 5
Verkoop
250 000 € 2083 €/m²
  • Objectcode 23127
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 5
Verkoop
930 000 € 4061 €/m²
  • Objectcode 54696
  • Gebied 229 m²
  • Kamers 5
Verkoop
237 000 € 1402 €/m²
  • Objectcode 13323
  • Gebied 169 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief