Op aanvraag
Property 18143 photo 1
Property 18143 photo 2
Property 18143 photo 3
Property 18143 photo 4
Property 18143 photo 5
Property 18143 photo 6
Property 18143 photo 7
Property 18143 photo 8
Property 18143 photo 9
Property 18143 photo 10
Property 18143 photo 11
Property 18143 photo 12

Details

  • Aantal kamers: 3
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 200 m
  • Afstand tot luchthaven: 45 km

Diensten

  • Voorraadkast

Beschrijving

Te huur herenhuis van 90 m² in Attica. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
320 000 € 1355 €/m²
  • Objectcode 35103
  • Gebied 236 m²
  • Kamers 7
Verkoop
370 000 € 285 000 € 1055 €/m²
  • Objectcode 4335
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
420 000 € 1909 €/m²
  • Objectcode 30107
  • Gebied 220 m²
  • Kamers 5
Verkoop
367 500 € 1775 €/m²
  • Objectcode 4437
  • Gebied 207 m²
  • Kamers 5
Verkoop
580 000 € 2416 €/m²
  • Objectcode 36223
  • Gebied 240 m²
  • Kamers 6
Verkoop
470 000 € 3615 €/m²
  • Objectcode 11035
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 6
Verkoop
550 000 € 2244 €/m²
  • Objectcode 16355
  • Gebied 245 m²
  • Kamers 8
Verkoop
200 000 € 2857 €/m²
  • Objectcode 63945
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3
Verkoop
375 000 € 2483 €/m²
  • Objectcode 54325
  • Gebied 151 m²
  • Kamers 4
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 37490
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief