Op aanvraag
Property 16747 photo 1
Property 16747 photo 2
Property 16747 photo 3
Property 16747 photo 4
Property 16747 photo 5
Property 16747 photo 6
Property 16747 photo 7

Details

  • Bouwjaar: 2009
  • Staat: In aanbouw
  • Afstand tot de zee: 3700 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Beschrijving

Te koop 1-verdieping huisje met een oppervlakte van 160 m² на острове Крит in aanbouw. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
48 000 € 564 €/m²
  • Objectcode 66035
  • Gebied 85 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
540 000 € 3354 €/m²
  • Objectcode 32561
  • Gebied 161 m²
  • Kamers 4
Verkoop
406 000 € 160 000 € 3265 €/m²
  • Objectcode 62714
  • Gebied 49 m²
  • Kamers 2
Verkoop
70 000 € 280 €/m²
  • Objectcode 41897
  • Gebied 250 m²
  • Kamers 5
Verkoop
1 067 000 € 2845 €/m²
  • Objectcode 50139
  • Gebied 375 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 500 000 € 3968 €/m²
  • Objectcode 30592
  • Gebied 378 m²
  • Kamers 6
Verkoop
64 000 € 771 €/m²
  • Objectcode 57036
  • Gebied 83 m²
  • Afstand tot de zee 9900 m
Verkoop
747 000 € 2716 €/m²
  • Objectcode 50103
  • Gebied 275 m²
  • Kamers 4
Verkoop
300 000 € 1200 €/m²
  • Objectcode 61785
  • Gebied 250 m²
  • Kamers 6
Verkoop
680 000 € 3695 €/m²
  • Objectcode 42028
  • Gebied 184 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief