2 103 000 € 1 894 000 €
105 €/m²
Property 16555 photo 1
Property 16555 photo 2
Property 16555 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 600 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 65 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 17934 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 3000 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad.

Locatie