120 000 € 65 000 €
15 €/m²
Property 16530 photo 1
Property 16530 photo 2
Property 16530 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 38 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4328 m². на острове Крит. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 39454
  • Gebied 1134 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
140 000 € 187 €/m²
  • Objectcode 57456
  • Gebied 748 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
120 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 50410
  • Gebied 9000 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
160 000 € 94 €/m²
  • Objectcode 62322
  • Gebied 1700 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
143 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 65150
  • Gebied 6300 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
110 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 47187
  • Gebied 1285 m²
  • Afstand tot de zee 1114 m
Verkoop
100 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 51868
  • Gebied 1525 m²
  • Afstand tot de zee 14100 m
Verkoop
150 000 € 139 €/m²
  • Objectcode 40821
  • Gebied 1076 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
150 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 65428
  • Gebied 6086 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
107 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 45854
  • Gebied 5071 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief