Te koop - Grond 15400 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Pefkohori
200 000 €
12 €/m²
Property 16365 photo 1
Property 16365 photo 2
Property 16365 photo 3
Property 16365 photo 4
Property 16365 photo 5
Property 16365 photo 6
Property 16365 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 2200 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2,1 km
  • Afstand tot luchthaven: 81 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 15400 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

Verkoop
290 000 € 42 €/m²
  • Objectcode 2494
  • Gebied 6750 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
200 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 42546
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
200 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 65108
  • Gebied 5100 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
240 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 26689
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 5600 m
Verkoop
200 000 € 133 €/m²
  • Objectcode 40574
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 950 m
Verkoop
250 000 € 57 €/m²
  • Objectcode 40504
  • Gebied 4327 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
220 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 32531
  • Gebied 8000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
220 000 € 51 €/m²
  • Objectcode 36561
  • Gebied 4300 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38371
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
250 000 € 49 €/m²
  • Objectcode 62617
  • Gebied 5100 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief