Te koop - Grond 10181 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Siviri
500 000 €
49 €/m²
Property 15820 photo 1
Property 15820 photo 2
Property 15820 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot luchthaven: 62 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 10181 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

Verkoop
650 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 32177
  • Gebied 19900 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
420 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 63076
  • Gebied 15250 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
450 000 € 235 €/m²
  • Objectcode 30337
  • Gebied 1912 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
430 000 € 172 €/m²
  • Objectcode 19703
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
500 000 € 363 €/m²
  • Objectcode 64827
  • Gebied 1374 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
430 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 36978
  • Gebied 34200 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
525 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 2987
  • Gebied 9861 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
500 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 6955
  • Gebied 18237 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
420 000 € 210 €/m²
  • Objectcode 44597
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
590 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 23691
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 640 m

Abonneer u op de nieuwsbrief