267 000 €
41 €/m²
Property 14960 photo 1
Property 14960 photo 2
Property 14960 photo 3
Property 14960 photo 4
Property 14960 photo 5
Property 14960 photo 6
Property 14960 photo 7
Property 14960 photo 8

Details

  • Afstand tot de zee: 250 m
  • Afstand tot luchthaven: 73 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6458 m². в Аттике. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 240 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

This plot is located on Aegina.

Verkoop
240 000 € 264 €/m²
  • Objectcode 29069
  • Gebied 906 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
318 000 € 963 €/m²
  • Objectcode 14028
  • Gebied 330 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
260 000 € 514 €/m²
  • Objectcode 31134
  • Gebied 505 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
370 000 € 356 €/m²
  • Objectcode 33921
  • Gebied 1038 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Verkoop
395 000 € 897 €/m²
  • Objectcode 10955
  • Gebied 440 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
320 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 11732
  • Gebied 5200 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
360 000 € 373 €/m²
  • Objectcode 47502
  • Gebied 965 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
260 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 36621
  • Gebied 2786 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m
Verkoop
240 000 € 188 €/m²
  • Objectcode 31349
  • Gebied 1273 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
350 000 € 583 €/m²
  • Objectcode 10880
  • Gebied 600 m²

Abonneer u op de nieuwsbrief