42 000 €
120 €/m²
Property 14016 photo 1
Property 14016 photo 2

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 19 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 350 m². в Аттике. Momenteel wordt het in het stadsplan geïntegreerd.. Met de mogelijkheid tot bouw op 150 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

There is a possibility of purchasing the neighboring plot of land, with a surface area 600 sq.m., with a development potential of 300 sq.m.

The plot is located in Agia Marina Koropi (Eastern Attica).

Locatie