150 000 €
341 €/m²
Property 13666 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 13000 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 0 m². в Аттике.

We offer you a large spacious plot of land near Vilia. Vilija is one of the beautiful mountain area of Attica, located on the slopes of Kiferonas. It is located 56 km north-west of Athens.

Verkoop
130 000 € 144 €/m²
  • Objectcode 26119
  • Gebied 900 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
130 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 32627
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 14798
  • Gebied 3200 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
150 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 34318
  • Gebied 617 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m
Verkoop
195 000 € 780 €/m²
  • Objectcode 13855
  • Gebied 250 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
200 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 32210
  • Gebied 2472 m²
  • Afstand tot de zee 6800 m
Verkoop
180 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 23314
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
130 000 € 376 €/m²
  • Objectcode 4843
  • Gebied 345 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
152 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 12787
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 6200 m
Verkoop
200 000 € 444 €/m²
  • Objectcode 4426
  • Gebied 450 m²
  • Afstand tot de zee 500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief