512 000 €
39 €/m²
Property 13486 photo 1
Property 13486 photo 2
Property 13486 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 12000 m
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 13042 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 330 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen.

It is possible to divide the land plot in three parts, for the construction of three houses of 200 sq.m each.

Located in Agia Eirini sta Spilia, Heraklion region.

Verkoop
600 000 € 534 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 39581
  • Gebied 14364 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 56505
  • Gebied 11174 m²
  • Afstand tot de zee 1850 m
Verkoop
450 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 38845
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 5300 m
Verkoop
750 000 € 125 €/m²
  • Objectcode 38075
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
750 000 € 375 €/m²
  • Objectcode 38096
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
500 000 € 110 €/m²
  • Objectcode 38077
  • Gebied 4542 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
650 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 40469
  • Gebied 13000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
650 000 € 134 €/m²
  • Objectcode 24183
  • Gebied 4834 m²
  • Afstand tot de zee 3300 m
Verkoop
600 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 35632
  • Gebied 18000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
612 000 € 306 €/m²
  • Objectcode 38961
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief