37 000 €
37 €/m²
Property 13430 photo 1
Property 13430 photo 2
Property 13430 photo 3
Property 13430 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot luchthaven: 4 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 1000 m². в Аттике. Het valt buiten het stadsplan..

The land plot is situated in the region of Artemida.

Verkoop
45 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 19652
  • Gebied 524 m²
  • Afstand tot de zee 80 m
Verkoop
42 000 € 120 €/m²
  • Objectcode 14016
  • Gebied 350 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
30 000 € 108 €/m²
  • Objectcode 32861
  • Gebied 276 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
40 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 37907
  • Gebied 518 m²
  • Afstand tot de zee 5800 m
Verkoop
40 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 14941
  • Gebied 704 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
37 000 € 74 €/m²
  • Objectcode 13426
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
37 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 13430
  • Gebied 1000 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
35 000 € 40 €/m²
  • Objectcode 13836
  • Gebied 870 m²
  • Afstand tot de zee 2300 m
Verkoop
30 000 € 109 €/m²
  • Objectcode 32862
  • Gebied 275 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
40 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 38396
  • Gebied 606 m²
  • Afstand tot de zee 5 m

Abonneer u op de nieuwsbrief