37 000 €
74 €/m²
Property 13426 photo 1
Property 13426 photo 2
Property 13426 photo 3
Property 13426 photo 4
Property 13426 photo 5
Property 13426 photo 6
Property 13426 photo 7

Details

  • Afstand tot de zee: 2500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 500 m². в Аттике. Het valt buiten het stadsplan..

The land plot is situated in the region of Artemida.

Locatie