260 000 €
32 €/m²
Property 13214 photo 1
Property 13214 photo 2
Property 13214 photo 3
Property 13214 photo 4
Property 13214 photo 5
Property 13214 photo 6

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 2
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 37 km
  • Afstand tot luchthaven: 28 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 7900 m². в Аттике. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen.

The plot of land is located in Palaia Fokaia, seaside town in East Attica. Palaia Fokaia is located on the Saronic Gulf coast, in the southeastern part of the Attica peninsula. There are low mountains south and east of the town.

Verkoop
270 000 € 198 €/m²
  • Objectcode 38995
  • Gebied 1359 m²
  • Afstand tot de zee 7100 m
Verkoop
350 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 23362
  • Gebied 8850 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
260 000 € 514 €/m²
  • Objectcode 31134
  • Gebied 505 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
370 000 € 270 000 € 439 €/m²
  • Objectcode 62033
  • Gebied 615 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
320 000 € 290 000 € 362 €/m²
  • Objectcode 42964
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 8700 m
Verkoop
250 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 12238
  • Gebied 7300 m²
  • Afstand tot de zee 2400 m
Verkoop
290 000 € 194 €/m²
  • Objectcode 31352
  • Gebied 1490 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
350 000 € 583 €/m²
  • Objectcode 10880
  • Gebied 600 m²
Verkoop
240 000 € 231 €/m²
  • Objectcode 32068
  • Gebied 1036 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
267 000 € 41 €/m²
  • Objectcode 14960
  • Gebied 6458 m²
  • Afstand tot de zee 250 m

Abonneer u op de nieuwsbrief