Property 13174 photo 1
Property 13174 photo 2
Property 13174 photo 3
Property 13174 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 7800 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: put, water wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m².

Verkoop
750 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 32035
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
700 000 € 640 000 € 316 €/m²
  • Objectcode 24670
  • Gebied 2021 m²
  • Afstand tot de zee 100 m
Verkoop
694 000 € 84 €/m²
  • Objectcode 4766
  • Gebied 8200 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Objectcode 36983
  • Gebied 610 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 24952
  • Gebied 11065 m²
Verkoop
1 096 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 51472
  • Gebied 12735 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
1 136 000 € 533 €/m²
  • Objectcode 32760
  • Gebied 2130 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
1 100 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 65416
  • Gebied 100188 m²
  • Afstand tot de zee 1600 m
Verkoop
860 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 20324
  • Gebied 13200 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
740 000 € 694 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 30124
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 15 m

Abonneer u op de nieuwsbrief