Op aanvraag
Property 13084 photo 1
Property 13084 photo 2
Property 13084 photo 3
Property 13084 photo 4
Property 13084 photo 5
Property 13084 photo 6

Details

  • Aantal kamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Beschrijving

Te huur бизнес oppervlakte 20 m² in Attica.

The commercial property is situated in the region of Koropi.

Verkoop
600 000 € 500 000 € 454 €/m²
  • Objectcode 10964
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 17000 m
Verkoop
1 150 000 € 1 000 000 € 1291 €/m²
  • Objectcode 7501
  • Gebied 774 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Huur
Op aanvraag
  • Objectcode 13308
  • Gebied 89 m²
  • Kamers 4
Verkoop
8 000 000 € 5 500 000 € 3666 €/m²
  • Objectcode 6415
  • Gebied 1500 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Huur
Op aanvraag
  • Objectcode 13084
  • Gebied 20 m²
  • Kamers 1
Verkoop
370 000 € 1370 €/m²
  • Objectcode 7502
  • Gebied 270 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Verkoop
1 500 000 € 2586 €/m²
  • Objectcode 27966
  • Gebied 580 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
100 000 € 1923 €/m²
  • Objectcode 30373
  • Gebied 52 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
1 200 000 € 950 000 € 3392 €/m²
  • Objectcode 5794
  • Gebied 280 m²
  • Afstand tot de zee 350 m

Abonneer u op de nieuwsbrief