113 000 € 90 000 €
34 €/m²
Property 13027 photo 1
Property 13027 photo 2
Property 13027 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 13000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 12 km
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 2638 m². в Аттике. Momenteel wordt het in het stadsplan geïntegreerd.. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op de stad.

The land plot is situated in the region of Koropi with 250 fruit-bearing olives  treese.

Verkoop
120 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 30291
  • Gebied 2373 m²
  • Afstand tot de zee 250 m
Verkoop
160 000 € 207 €/m²
  • Objectcode 30721
  • Gebied 770 m²
  • Afstand tot de zee 160000 m
Verkoop
110 000 € 270 €/m²
  • Objectcode 43857
  • Gebied 407 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
168 000 € 85 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 14798
  • Gebied 3200 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
150 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 34318
  • Gebied 617 m²
  • Afstand tot de zee 14000 m
Verkoop
150 000 € 243 €/m²
  • Objectcode 34517
  • Gebied 617 m²
  • Afstand tot de zee 13000 m
Verkoop
160 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 54641
  • Gebied 800 m²
  • Afstand tot de zee 6600 m
Verkoop
150 000 € 148 €/m²
  • Objectcode 32436
  • Gebied 1010 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
165 000 € 67 €/m²
  • Objectcode 29249
  • Gebied 2430 m²
  • Afstand tot de zee 18000 m
Verkoop
95 000 € 67 000 € 236 €/m²
  • Objectcode 20440
  • Gebied 283 m²
  • Afstand tot de zee 235 m

Abonneer u op de nieuwsbrief