195 000 €
36 €/m²
Property 13003 photo 1
Property 13003 photo 2

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 4
  • Afstand tot de zee: 6000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 6 km
  • Afstand tot luchthaven: 23 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 5300 m². в Аттике. Het valt buiten het stadsplan..

The plot is located in Agia Marina.

Verkoop
230 000 € 180 000 € 453 €/m²
  • Objectcode 6860
  • Gebied 397 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
260 000 € 514 €/m²
  • Objectcode 31134
  • Gebied 505 m²
  • Afstand tot de zee 6500 m
Verkoop
265 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 56755
  • Gebied 3660 m²
  • Afstand tot de zee 90 m
Verkoop
180 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 38990
  • Gebied 4600 m²
  • Afstand tot de zee 260 m
Verkoop
180 000 € 300 €/m²
  • Objectcode 29210
  • Gebied 600 m²
  • Afstand tot de zee 2800 m
Verkoop
240 000 € 231 €/m²
  • Objectcode 32068
  • Gebied 1036 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
250 000 € 306 €/m²
  • Objectcode 19312
  • Gebied 815 m²
  • Afstand tot de zee 30000 m
Verkoop
250 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 12238
  • Gebied 7300 m²
  • Afstand tot de zee 2400 m
Verkoop
200 000 € 80 €/m²
  • Objectcode 32210
  • Gebied 2472 m²
  • Afstand tot de zee 6800 m
Verkoop
260 000 € 304 €/m²
  • Objectcode 6094
  • Gebied 855 m²
  • Afstand tot de zee 300 m

Abonneer u op de nieuwsbrief