550 000 €
25 €/m²
Property 12564 photo 1
Property 12564 photo 2
Property 12564 photo 3
Property 12564 photo 4
Property 12564 photo 5
Property 12564 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 20 m
  • Afstand tot luchthaven: 37 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 22000 m². на острове Крит. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 400 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen.

Verkoop
710 000 € 299 €/m²
  • Objectcode 44207
  • Gebied 2367 m²
  • Afstand tot de zee 97 m
Verkoop
750 000 € 30 €/m²
  • Objectcode 59199
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
700 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 40404
  • Gebied 8926 m²
  • Afstand tot de zee 470 m
Verkoop
600 000 € 253 €/m²
  • Objectcode 44494
  • Gebied 2363 m²
  • Afstand tot de zee 120 m
Verkoop
550 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 12564
  • Gebied 22000 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
680 000 € 27 €/m²
  • Objectcode 26886
  • Gebied 25000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
650 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 32334
  • Gebied 11842 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
480 000 € 1263 €/m²
  • Objectcode 50582
  • Gebied 380 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
500 000 € 25 €/m²
  • Objectcode 44016
  • Gebied 19280 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
680 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 58882
  • Gebied 143484 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief