675 000 €
143 €/m²
Property 11960 photo 1
Property 11960 photo 2
Property 11960 photo 3

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,4
  • Afstand tot de zee: 50 m
  • Afstand tot luchthaven: 28 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 4700 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 1880 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Locatie