320 000 €
61 €/m²
Property 11732 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 800 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 21 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 5200 m². в Аттике. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 227 m².

Locatie