590 000 €
2622 €/m²
Property 11348 photo 1
Property 11348 photo 2
Property 11348 photo 3
Property 11348 photo 4
Property 11348 photo 5
Property 11348 photo 6
Property 11348 photo 7
Property 11348 photo 8
Property 11348 photo 9
Property 11348 photo 10
Property 11348 photo 11
Property 11348 photo 12
Property 11348 photo 13

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2006
  • Jaar van renovatie: 2015
  • Aantal kamers: 5
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 20000 m
  • Afstand tot luchthaven: 24 km

Diensten

  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop herenhuis van 225 m² in Attica. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De Begane grond bestaat uit woonkamer, een keuken. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, woonkamer, 2 badkamers. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen. Onroerend goed heeft haard, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat tuin, garage.

The maisonette is located in the region of Kryoneri, Athens. It lies in the eastern foothills of the Parnitha Mountains. The area has all the amenities that you may require. Situated 19 km from the center of Athens.

Locatie