Te koop - Grond 6000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Nea Potidea
200 000 €
33 €/m²
Property 11118 photo 1
Property 11118 photo 2
Property 11118 photo 3
Property 11118 photo 4
Property 11118 photo 5
Property 11118 photo 6
Property 11118 photo 7
Property 11118 photo 8
Property 11118 photo 9

Details

  • Afstand tot de zee: 600 m
  • Afstand tot luchthaven: 48 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 6000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
220 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 13564
  • Gebied 4200 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 2770
  • Gebied 4465 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
190 000 € 380 €/m²
  • Objectcode 50716
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
250 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 13569
  • Gebied 5300 m²
  • Afstand tot de zee 280 m
Verkoop
250 000 € 215 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 2485
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
180 000 € 304 €/m²
  • Objectcode 52493
  • Gebied 592 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
250 000 € 55 €/m²
  • Objectcode 38371
  • Gebied 4500 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
270 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 4718
  • Gebied 4050 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
190 000 € 95 €/m²
  • Objectcode 24442
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
200 000 € 39 €/m²
  • Objectcode 65108
  • Gebied 5100 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief