Te koop - Grond 11500 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Siviri
480 000 €
41 €/m²
Property 10791 photo 1
Property 10791 photo 2
Property 10791 photo 3
Property 10791 photo 4
Property 10791 photo 5
Property 10791 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 850 m
  • Afstand tot luchthaven: 62 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11500 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Met de mogelijkheid tot bouw op 480 m². Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

Verkoop
590 000 € 59 €/m²
  • Objectcode 23691
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 640 m
Verkoop
400 000 € 22 €/m²
  • Objectcode 22655
  • Gebied 18000 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
430 000 € 172 €/m²
  • Objectcode 19703
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
500 000 € 104 €/m²
  • Objectcode 32111
  • Gebied 4800 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
450 000 € 66 €/m²
  • Objectcode 45553
  • Gebied 6800 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
500 000 € 184 €/m²
  • Objectcode 49057
  • Gebied 2704 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
500 000 € 78 €/m²
  • Objectcode 22028
  • Gebied 6400 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
480 000 € 48 €/m²
  • Objectcode 33562
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
600 000 € 86 €/m²
  • Objectcode 6659
  • Gebied 6930 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
570 000 € 54 €/m²
  • Objectcode 47057
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 120 m

Abonneer u op de nieuwsbrief