Te koop - Villa 380 m² in Paphos

Griekenland Cyprus Paphos
1 200 000 €
3158 €/m²
Property 10392 photo 1
Property 10392 photo 2
Property 10392 photo 3
Property 10392 photo 4
Property 10392 photo 5
Property 10392 photo 6
Property 10392 photo 7
Property 10392 photo 8
Property 10392 photo 9
Property 10392 photo 10
  • Objectcode 10392
  • Verkoop, huur Verkoop
  • Type Villa
  • Gebied 380 m²
  • Perceeloppervlakte 785 m²
  • Regio Paphos
  • Plaats Paphos (Cyprus)
  • Aantal kamers 5

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2008
  • Aantal kamers: 5
  • Overige voorzieningen: двухсторонний камин, три большие веранды, центральное кондиционирование, отопление на природном газе, хозяйская спальня
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 4500 m
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping verdieping en een oppervlakte van 380 m² In Paphos. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, 2 doucheruimtes. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats.