Te koop - Grond 20171 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra
1 300 000 € 650 000 €
32 €/m²
Property 1014 photo 1
Property 1014 photo 2
Property 1014 photo 3
Property 1014 photo 4
Property 1014 photo 5
Property 1014 photo 6
Property 1014 photo 7
Property 1014 photo 8

Details

  • Strand: песчано-галечный
  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 80 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 20171 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 1000 m².

Verkoop
1 200 000 € 101 €/m²
  • Objectcode 4197
  • Gebied 11875 m²
  • Afstand tot de zee 350 m
Verkoop
1 300 000 € 650 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 1014
  • Gebied 20171 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
1 300 000 € 77 €/m²
  • Objectcode 64826
  • Gebied 16688 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 28637
  • Gebied 28500 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
1 800 000 € 1 300 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 2764
  • Gebied 20000 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
1 800 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 22551
  • Gebied 30000 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
1 200 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 2648
  • Gebied 36000 m²
  • Afstand tot de zee 400 m
Verkoop
1 275 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 19776
  • Gebied 20700 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m
Verkoop
1 500 000 € 185 €/m²
  • Objectcode 13410
  • Gebied 8100 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 1699
  • Gebied 4286 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief