Te koop - Grond 8500 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Fourka
60 000 €
7 €/m²
Property 10108 photo 1
Property 10108 photo 2
Property 10108 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 67 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 8500 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd.

Verkoop
65 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 32823
  • Gebied 8400 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
60 000 € 69 €/m²
  • Objectcode 5476
  • Gebied 868 m²
  • Afstand tot de zee 2600 m
Verkoop
55 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 58929
  • Gebied 689 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
70 000 € 13 €/m²
  • Objectcode 38380
  • Gebied 5175 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
60 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 10108
  • Gebied 8500 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
85 000 € 9 €/m²
  • Objectcode 41766
  • Gebied 9250 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
70 000 € 113 €/m²
  • Objectcode 31213
  • Gebied 616 m²
  • Afstand tot de zee 900 m
Verkoop
80 000 € 8 €/m²
  • Objectcode 62712
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
54 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 60382
  • Gebied 6753 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
75 000 € 7 €/m²
  • Objectcode 24441
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief